KOLEMKOMÍNOVKY

Jak už název sám napovídá, každý čtvrtek od dubna do září jezdíme společně "okolo komína" po krásách a zajímavostech nejen v okolí Plzně. Když tedy zrovna neleje.

Chceš se přidat? Sraz je v 16:30 u dealera HARLEY-DAVIDSON PLZEŇ, protože tam jsme doma. Přijeď s dotankovanou nádrží. Startujeme v 17:00hod. Že nikoho neznáš? Nestyď se, neboj se. Nekoušeme. Stačí se představit a říct, že s náma jedeš. Pak už to půjde samo.

Nemáš ještě Harleye? Nevadí. Buď pojedeš na své a nebo si s dealerem domluvíš zapůjčení předváděčky. Pro jistotu a klid je lepší zavolat předem. Komu volat? Radek Slavík tel.: 608 728 526

Nemáš-li zkušenosti s jízdou ve formaci (skupině), řekni to předem. Než vyjedeme, dáme Ti pár dobrých rad. Jsi-li nováček za řidítkama, nebo si jen delší dobu nejezdil, řekni to. Zařadíme Tě na začátek za našeho zkušeného road kapitána a ten si Tě ohlídá.Tempo je podřízeno nejpomalejšímu. Bezpečnost je vždy na prvním místě. Nikomu neujedeme.

Délka trasy se upravuje tak, abychom se soumrakem byli zpět a nebo si stihli na zahradě dealerství upéct třeba buřty. Když nepečeme buřty, rádi si dáme něco na zub třeba cestou, nebo po dojezdu. To si pak sedneme a povídáme o našich výletech a plánech. Je to nejlepší možnost jak načerpat ty správné informace a seznámit se.