Členská schůze HOG Pilsner chapter – KLUBOVÁ AKCE !!!

Plzen Daimlerova 3, Plzeň, Plzeňský, Česká republika

Členská schůze Harley Owners Group, Pilsner chapter. Jedná se o KLUBOVOU AKCI - akce pouze pro členy chapteru. Bližší informace obdržel každý člen e-mailem, popř. informace ve WhatsAppové skupině.

Střelnice + Tour de Pilsen 2024 – klubová akce !!!

Plzen Daimlerova 3, Plzeň, Plzeňský, Česká republika

Po vydařené loňské akci, nás opět letos čeká akce: Střelnice + Tour de Pilsen 2024. Nejprve si půjdeme zastřílet ze všech možných zbraní, poté půjdeme objevovat krásy v centru města a celou akci zakončíme v brzkých ranních hodinách na DISCOTÉCE. Podrobné informace budou postupně ve WhatsAppové skupině. Akce je určena pro členy HOG Pilsner chapter, […]

Stříbrské žehnání motorek 2024

Další moto akce, na kterou se chystá HOG Pilsner chapter. Podrobnější informace budou ve WhatsAppové skupině + odkaz na Facebook: https://www.facebook.com/agmotozehnani/ Nejedná se o akci pořádanou HOG Pilsner chapter.

CVMA RIDE – PILSEN 2024

Tak jako každý rok společně s CVMA pojedeme v rámci Slavnosti svobody do Dýšiny. Sraz Harley Davidson Plzeň v 10:00 hod. V 11:00 hod odjezd směr Dýšina. Poté další program dle počasí. Přejezd směr centrum Plzně a výlet do nedalekého Nepomuku na výročí sestřelení bombardéru B-24. 4.5.2024 meeting at Harley Davidson Pilsen at 10 am. […]

1. Míle HOG Pilsner chapter – KLUBOVÁ AKCE !!!

Žumberk Žumberk 24, Žumberk, Česká republika

První Míle Harley Owners Group, Pilsner chapter. Čeká nás velká akce, při které zahájíme moto sezonu 2024. Akce je určena pouze pro členy HOG Pilsner chapter, jejich rodinné příslušníky a přátele chapteru. Bližší informace ve WhatsAppové skupině.

Kurz zatáček 2024

Dlouhá Lhota u Příbrami , Česká republika

Na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami proběhne akce: Kurz zatáček. Bližší informace ve WhatsAppové skupině.